Kameňák 4

Text dotazu

Dobrý den,
dnes večer jsem poprvé viděla film Kameňák 4. Chci se Vás prosím zeptat na jména hereček, kdy jedna z těch mladých holek se jmenovala Linda, dále ta černovlasá holka co na diskotéce řekla Vinckovi - jé ahoj Vincku, kdy si mě přidáš na fejSU. Dále, jak Vincek řekl Pepíkovi, vidíš támhle tu kočku, tak tu už má... Dále ta blonďatá herečka co se objevila ve filmu 1:10:10.
Děkuji Vám za Vaši laskavost

Odpověď

Dobrý den,

bohužel dotaz, který jste nám položila, nejsme schopni zcela zodpovědět. Ve filmu účinkuje v menších či větších rolích velké množství herců. Na jejich ztvárnění se podíleli mnohdy i zatím méně  známí lidé, kterým dal pan režisér šanci.

V níže uvedeném odkazu je seznam snad všech rolí a herců, kteří je ztvárňují; Lindu např. Markéta Micková. U většiny osob jsou fotografie, které by Vám mohly pomoci postavu "identifikovat".

http://www.fdb.cz/film/kamenak-4/obsazeni/108598