Kameňák 4

Text dotazu

Dobrý den,
dnes večer jsem poprvé viděla film Kameňák 4. Chci se Vás prosím zeptat na jména hereček, kdy jedna z těch mladých holek se jmenovala Linda, dále ta černovlasá holka co na diskotéce řekla Vinckovi - jé ahoj Vincku, kdy si mě přidáš na fejSU. Dále, jak Vincek řekl Pepíkovi, vidíš támhle tu kočku, tak tu už má... Dále ta blonďatá herečka co se objevila ve filmu 1:10:10.
Děkuji Vám za Vaši laskavost

Odpověď

Dobrý den,

bohužel dotaz, který jste nám položila, nejsme schopni zcela zodpovědět. Ve filmu účinkuje v menších či větších rolích velké množství herců. Na jejich ztvárnění se podíleli mnohdy i zatím méně  známí lidé, kterým dal pan režisér šanci.

V níže uvedeném odkazu je seznam snad všech rolí a herců, kteří je ztvárňují; Lindu např. Markéta Micková. U většiny osob jsou fotografie, které by Vám mohly pomoci postavu "identifikovat".

http://www.fdb.cz/film/kamenak-4/obsazeni/108598

Obor

Divadlo, film, tanec

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

21.11.2016 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu