Projektová dokumentace k Vinohradskému pavilónu

Text dotazu

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, zda je možné nahlédnout a okopírovat projektovou dokumentaci k Vinohradskému pavilónu.

Odpověď

Dobrý den,

projektová dokumentace k Vinohradskému pavilonu není dostupná v Národní knihovně ČR, ani jsme ji nenašli v žádné jiné knihovně v ČR (použité informační zdroje na adrese http://aleph.nkp.cz/F a Jednotná infomační brána www.jib.cz).

S dotazem se spíše zkuste obrátit na Národní technickou knihovnu, která je relevantnější pro Váš dotaz a spíše Vám pomůže najít vhodné zdroje (knihovna je také zapojena do služby Ptejte se knihovny http://www.ptejteseknihovny.cz/knihovny/statni-technicka-knihovna/).

Další možností je kontaktovat přímo správu pavilonu http://www.pavilon.cz/; obrátit se na Městskou část Praha 2, která nedávno informovala o změnách ohledně změn využití pavilonu (viz http://www.praha2.cz/19875_Vinohradsky-Pavilon-ma-noveho-investora, kde naleznete také kontakt pro podrobnější informace) nebo položit dotaz Archivu hlavního města Prahy (http://www.ahmp.cz/index.html), zda v jeho sbírkách není dokumentace k Vinohradskému pavilonu (Archiv má ve svém fondu dokumenty k významným kulturním a vědeckým institucím http://www.ahmp.cz/index.html?mid=20&wstyle=0&page=page/docs/prehled-fondu_kultura.html, zde byste tedy mohl něco najít).

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

17.05.2013 10:26

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu