prodloužení výpujční doby

Text dotazu

Dobrý den,
jsem Dagmar Opattová, p.č.13253. Mám půjčeno 5knih, mohu si prodloužit výpujční dobu o 2 týdny, tj.asi do 27.11. nebo je vrátit už co nejdřív?
Děkuji za info a přeji hezký den.
S pozdravem D.Opattová

Odpověď

Dobrý den. Tento dotaz nemohu zodpovědět, protože do této databáze nemám přístup. Musíte si do dospělého oddělení zatelefonovat, napsat mailem dotaz na knihovnu nebo sama přes on line katalog Vaše výpůjčky prodloužit. Musíte znát své číslo čtenářského průkazu a rodné číslo.S pozdravem Jaroschová, studovna MěK Orlová.