Procenta věžňů v ČR

Text dotazu

Vážení, dalo by se někde zjistit kolik procent
české populace bylo někdy zavřeno ve věnici.

Odpověď

Dobrý den,
v příruční knihovně našeho oddělení, v různých encyklopedicích a ročenkách se tento údaj nevyskytuje. Pokud byl tento údaj někde publikován, bylo by nutné udělat rešerši a dohledávat přímo v dokumentech. Tuto službu nabízí naše knihovna jako službu placenou, viz body 8.1 a 8.4 našeho ceníku http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm
Pro úplnost dodáváme, že vychází periodikum České vezeňství (od roku 1992-), možná zde informace byla uvedena, ale platí stejné podmínky jako v případě dohledávání v monografických a dalších publikací.
Pokud máte zájem o tuto placenou službu, informace naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm včetně objednávky a odkazu na ceník. 
Doporučujeme Vám kontaktovat Vězeňskou službu http://www.vscr.cz/ (zde je složka Statistické udaje), případně kontaktovat Ministerstvo spravedlnosti ČR
http://portal.justice.cz/ms/ms.aspx?o=23&j=33

Obor

Sociologie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

15.05.2008 14:51

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu