Problematika skryté reklamy v mediích, literatura

Text dotazu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda byste mi byli ochotní poradit s literaturou na téma "Problematika skryté reklamy v mediích", předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

knihy můžete vyhledávat ve volně přístupném elektronickém katalogu Národní knihovny ČR na www.nkp.cz, podle klíčových slov (předmětových hesel), katalogy a databáze, báze NKC - knihy.

Vybrali jsme na ukázku např. viz níže. Často je v knize o reklamě obecně i nějaká kapitola o reklamě skryté. Vy sám nejlépe pak posoudíte, zda se vám kniha hodí nebo ne. Předpokládáme, že literaturu potřebujete k nějaké školní práci.

     Hlavni zahlavi      Sedlacek, Ondrej, 1975-

     Nazev               Reklama : triky, ktere vas dostanou / Ondrej Sedlacek

     Vydani              1. vyd.

     Nakl. udaje         Praha : Vinland, c2009

     Popis (rozsah)      131 s. : barev. il. ; 21 cm

     Odkazy              http://kramerius4.nkp.cz/search/handle/uuid:b6cd8df0-3945-11e6-a5c5-005056827e51 - Digitalizovany dokument

      ISBN                978-80-254-4108-4 (broz.)

     Poznamka            Obsahuje bibliografii

     Predmet. heslo      reklama a propagace

     Predmet. heslo      psychologie reklamy

     Forma, zanr         popularne-naucne publikace

     Monzel, Monika, 1967-

     99 tipu pro uspesnejsi reklamu / Monika Monzel ; [preklad Gabriela Thondlova]. -- 1. vyd.. -- Praha : Grada, 2009. -- 198 s. : il. ; 24 cm. -- (Manazer. Marketing)

     ISBN 978-80-247-2928-2 (broz.)

     Nazev orig.: 99 Tipps fur erfolgreiche Werbung

     Prelozeno z nemciny

      * reklama a propagace

      * prirucky

     Vysekalova, Jitka, 1941-

     Reklama : jak delat reklamu / Jitka Vysekalova, Jiri Mikes. -- 3., aktualiz. a dopl. vyd.. -- Praha : Grada, 2010. -- 208 s. : il. ; 24 cm. -- (Marketing)

     ISBN 978-80-247-3492-7 (broz.)

      * reklama a propagace

      * reklamni strategie

      * marketingova komunikace

      * prirucky

     Kobiela, Roman, 1966-

     Reklama : 200 tipu, ktere musite znat / Roman Kobiela. -- Vyd. 1.. -- Brno : Computer Press, 2009. -- x, 161 s. : il. ; 23 cm

     ISBN 978-80-251-2300-3 (broz.)

     . -- Obsahuje bibliografii, bibliograficke odkazy a rejstrik

      * reklama a propagace

      * prirucky

Stejným způsobem můžete vybírat i články na toto téma, báze ANL.

     Vavrecka, Jan

     Skryta reklama. 6. : Skryta reklama v judikature, jeji kriticke a jeji dosud malo resene problemy / Jan Vavrecka

     In: Pravo : casopis pro pravni teorii a praxi. -- ISSN 1802-9116. -- Roc. 2, c. 4 (2009), s. 63-72

      * internetova reklama

      * reklama a propagace -- pravni aspekty

      * reklamni strategie

     Vavrecka, Jan

     Skryta reklama. 5. : problemy pouziti nove metody rozlisovani reklamniho a redakcniho textu, priklady / Jan Vavrecka

     In: Pravo : casopis pro pravni teorii a praxi. -- ISSN 1802-9116. -- Roc. 2, c. 3 (2009), s. 119-124

      * internetova reklama

      * reklama a propagace -- pravni aspekty

      * reklamni strategie

     Vavrecka, Jan

     Skryta reklama. 4. : rozlisovani skryte reklamy do redakcniho textu v tistenych mediich; princip a potreba nove metody, jeji prukazni aspekty / Jan Vavrecka. -- 1 il.

     In: Pravo : casopis pro pravni teorii a praxi. -- ISSN 1802-9116. -- Roc. 2, c. 2 (2009), s. 54-66

      * reklama a propagace -- pravni aspekty

      * reklamni strategie

      * internetova reklama -- pravni aspekty

      * redakcni texty * tistena media

     Vavrecka, Jan

     Skryta reklama. 3. : zname a nove formy skryte reklamy : web-ventorial, blogsicking, dissthefting, calltheftig, techniky WOMM / Jan Vavrecka

     In: Pravo : casopis pro pravni teorii a praxi. -- ISSN 1802-9116. -- Roc. 2, c. 1 (2009), s. 65-72

      * internetova reklama

      * reklama a propagace -- pravni aspekty

      * reklamni strategie

     Lipold, Jan

     Proc jste tak skveli? : skryta reklama je stale catejsi soucasti zdejsich novin a casopisu / Jan Lipold. -- 1 il.. -- Rubrika: Media

     In: Mlada fronta Dnes. -- ISSN 1210-1168. -- Roc. 11, c. 257 (20001104), s. 22

      * media -- Cesko -- 20. stoleti

      * reklama a propagace -- Cesko -- 20. stoleti

      * noviny * casopisy * skryta reklama * reklamni clanky

     Vitvarova-Vrankova, Karolina

     Prepiste scenare! : ceske filmy plni skryta reklama; televize jejim uvadenim porusuji zakon / Karolina Vitvarova-Vrankova. -- il.

     In: Tyden. -- ISSN 1210-9940. -- Roc. 12, c. 43 (20051024), s. 86-89

      * filmy -- Cesko

      * reklama a propagace

     Vavrecka, Jan

     Skryta reklama. 1. : fenomen soucasnosti, kolos budoucnosti / Jan Vavrecka

     In: Pravo : casopis pro pravni teorii a praxi. -- ISSN 1802-9116. -- Roc. 1, c. 3 (2008), s. 89-94

      * reklama a propagace -- pravni aspekty

      * reklamni strategie

     Fucik, Jan

     Skryta reklama v televiznim vysilani / Jan Fucik

     In: Pravni radce. -- ISSN 1210-4817. -- Roc. 11, c. 8 (2003), s. 53-54

      * televize -- sponzorovane porady -- pravni aspekty -- Cesko

      * reklama a propagace -- pravni upravy -- Cesko -- 2003

      * televizni vysilani -- pravni upravy -- Cesko

     Hajn, Petr

     Skryta reklama / Petr Hajn. -- Autor ukazuje, ze jde o problematiku zivou, dulezitou a pravne ne jasnou

     In: Pravni praxe v podnikani. -- ISSN 1210-4043. -- Roc. 3, c. 5 (1994), s. 6-11

      * obchodni pravo * reklama a propagace * legislativni nedostatky * skryta reklama * denni tisk * Cesko

     Kucharova, Michaela

     Pozname skrytou reklamu? / Michaela Kucharova. -- 5 il.. -- 5 obrazku

     In: Strategie. -- ISSN 1210-3756. -- C. 4 (2001), s. 32-34

      * televize -- brnenske studio -- Cesko -- 2001

      * reklama a propagace -- skryta reklama -- Cesko -- 2001

      * Ceska republika

     Kolik smeti se vejde pod koberec?

     In: Literarni noviny. -- ISSN 1210-0021. -- Roc. 12, c. 25 (20010620), s. 1-2

      * Ceska televize. Televizni studio Brno

      * masmedia -- manipulace -- 20.-21. stoleti

      * televize -- Cesko -- 20.-21. stoleti

      * verejnopravni televize * skryta reklama * redaktori * pracovnepravni vztahy * psychologicky natlak * reditel