Přírodní léčba a domáci lékař, rok vydání

Text dotazu

Rok vydania knihy Přírodní léčba a domáci lékař, autor Mudr. Jan Šimsa, nakladatelství F. Strnadel a spol.

Odpověď

Dobrý den,

kniha Přírodní léčba a domácí lékař : Praktický populární popis všech method přírodoléčebných, fysikálních a dietetických, dále popis nemocí atd., jejímž redaktorem byl Jan Šimsa, byla vydána v roce 1923. Publikace vyšla ve dvou dílech, oba jsou dostupné v Národní knihovně k prezenčnímu studiu do studovny. Pokud byste měla o jejich prostudování zájem, bibliografický záznam publikace naleznete v naskenovaných katalozích Katif (http://katif.nkp.cz), kde v záložce Katalogy zvolíte Generální katalog I., skříň Kunze-Lenir, zásuvku Lect-Lefe, číslo záznamu 244. Publikaci si můžete z katalogu ihned objednat přes tlačítko Objednat titul. Pro vyzvednutí ve studovně je třeba mít platný čtenářský průkaz naší knihovny, pokud ho nevlastníte a měla byste o registraci zájem, více informací naleznete na stránce
http://www.nkp.cz/pages/page.php3?nazev=Jak_to_tady_chodi&%20submenu3=98 .

Kromě Národní knihovny mají tento dokument ve fondu ještě následující knihovny: Národní lékařská knihovna v Praze (signatura K 2924/1), Krajská vědecká knihovna Liberec (signatura A 170603/1) a Studijní a vědecká knihovna v Plzni (signatura 21 R 532 -2). Tyto informace získáte použitím Souborného katalogu ČR http://sigma.nkp.cz/F/?func=file&file_name=find-a&local_base=SKC .

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

07.11.2007 12:51

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu