Případ Kájínek

Text dotazu

Dobrý den, jaké trestní zákony byly porušovány při
procesu Kajínek?

Odpověď

Dobrý den,

ke kauze Kájínek byla publikována kniha a také mnoho článků, vyhledávat lze v našich bázích NKC a ANL http://aleph.nkp.cz/F/  (vyhledávání pomocí předmětu Kájínek)

Jiří Kajínek: vrah, nebo oběť? : zpověď dopadeného Kajínka / Josef Klíma, Janek Kroupa. -- 2., dopl. vyd.. -- Praha : Plejáda, 2001. -- 126 s., xvi s. barev. obr. příl. : il., portréty

Články - např.:

Jsem přesvědčen, že to bylo jinak, než popisuje soudní spis / Josef Klíma ; Kateřina Perknerová.  In: Pražský deník. -- ISSN 1802-0569. -- Roč. 5, č. 180 (20100805), s. 9

Snad někdo něco řekne / Klára Slámová ; zapsala Lenka Nejezchlebová.  In: Týden. -- ISSN 1210-9940. -- Roč. 17, [č.] 31 (20100802), s. 26-27

Hledání pravdy o Kájínkovi / Andrea Votrubová.  In: Instinkt. -- ISSN 1213-774X. -- Roč. 9, č. 29 (20100722), s. 16-21

Asi nejúplnější informace jsou k dispozici na www stránce http://www.jirikajinek.cz/ a to včetně soudních rozhodnutí, odvolání atd.

Zde nejspíše Vámi hledané informace budou, naše služba především pomáhá nalézt informační zdroje, články / statě nečte ani dále nezpracovává.