Příloha "Kontrolní test" knihy "Imunitní trénink"

Text dotazu

Dobrý den,
potřebuji nutně ke své práci volně vloženou přílohu "Kontrolní test" knihy "Imunitní trénink" od autora Hermann Geesing. Bohužel ve všech knihovnách, které jsem kontaktoval, je příloha ukradena. Nemáte tuto přílohu v NK? Potřeboval bych si přílohu ofotit či alespoň opsat.
Předem děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
volně vloženou přílohu "Desatero pro zdraví. Body pro váš imunitní systém. Trénujte svou obranyschopnost! " se nám podařilo nalézt v jednom ze tří exemplářů uložených v Klementinu (jedná se o exemplář určený ke studiu do studovny). Formát přílohy po rozložení přesahuje formát A3.  Pokud jste čtenářem Národní knihovny ČR, můžete si knihu objednat prostřednictvím Online katalogu (http://aleph.nkp.cz/cze/nkc  ) do Všeobecné studovny NK ČR. Pokud nejste čtenářem NK ČR či byste i jako čtenář preferoval pořízení papírové kopie, můžeme Vám zhotovit kopii přílohy na objednávku. V tomto případě je třeba zaslat závaznou objednávku na adresu reference@nkp.cz.  Největší formát, který v NK ČR zhotovujeme je A3. Předlohu bychom tedy museli o něco zmenšit. Příloha je provedena  barevně. Předpokládáme, že na obsahu a funkčnosti testu by příloze neubralo ani černobílé provedení. Cena jedné černobílé strany A3 pořízené přes velkoformátový skener je účtována 13,- Kč, barevný tisk A3 = 19,- Kč. K ceně za kopie je připočítáván příplatek za přípravu předloh (30,- Kč).

Viz Ceník placených služeb a poplatků Národní knihovny České republiky: http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm

Hotové kopie je možné vyzvednout osobně v Referenčním centru NK ČR (po - so, 9.00 - 19.00) či nechat zaslat poštou. Při zasílání kopií je účtováno také balné (35,- Kč) a poštovné (dle ceníku České pošty s.p.).

Knihu i s přílohou máme v současné době půjčenou. Pokud byste si chtěl pořídit kopii sám digitálním fotoaparátem (bez blesku, stativu a zvukového zařízení), dejte nám prosím vědět. Knihu bychom urychleně vrátili či nechali přepsat na Vaše konto (pro toto řešení bychom ovšem potřebovali znát číslo Vašeho čtenářského průkazu).

V souladu s autorským zákonem č. 216/2006 Sb., kterým se mění zákon č.
121/2000, o právu autorském, o právech souvisejících s právem autorským, jsou kopie zhotovené NK ČR určeny pouze ke vzdělávací, výzkumné a osobní potřebě objednavatele.