Přihlášení do knihovny

Text dotazu

Dobrý den, prosím laskavě o informaci, zda se mohu přihlásit jako Váš člen, když nejsem trvale hlášen v Prachaticích.
Pokud je to možné, prosím o informaci, jaké musím splnit podmínky.
Děkuji předem za odpověď.

Odpověď

Vážený pane ...,

pro přihlášení do knihovny není třeba mít trvalé bydliště v Prachaticích. Po registraci je třeba  pouze občanský průkaz a finanční hotovost ( lze platit i kartou ).  Zápisné činí 100 Kč pro dospělé čtenáře a děti, žáci, studenti a senioři platí 50Kč . Senioři nad 70 let a nositelé ZTP a ZTP/P mají registraci zdarma. Vystavení průkazu je za 10Kč.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište, rádi Vám ho zodpovíme.

e-mail : info@knih-pt.cz

tel.: 388 607 715

Těšíme se na Vaší návštěvu