přihlášení do knihovny

Text dotazu

Mohu se přihlásit do městské knihovny v Hradci Králové, jestliže mám trvalé
bydliště v Týništi nad Orlicí?

Odpověď

Čtenářem Knihovny města Hradce Králové se může stát každý občan České
republiky, který bydlí, studuje nebo má stálé zaměstnání v Hradci Králové.
(viz. Knihovní řád - www.knihovnahk.cz).
Pokud naše podmínky nesplňujete, můžete se přihlásit do Studijní a vědecké
knihovny v HK (www.svkhk.cz), kam spadá celý Královéhradecký kraj.