překlad písně

Text dotazu

Dobrý den, prosím vás moc, sháním překlad téhle písně a nemůžu se ho dopátrat, prosím můžete mi poradit? Děkuji moc.
http://www.youtube.com/watc[…]WuI&feature=related

Odpověď

Dobrý den,
píseň Little indian girl (Robert Mirabal) asi nejspíš přeložena nebyla, nenašli jsme žádný podobný český text, ale to neznamená, že neexistuje. Jen naše dostupné zdroje jinou informaci nedovolují najít a ověřit ji.
Zpívá se tam, jak jdou dvě indiánské děti spolu za ruce a svítí na ně měsíc
- je to spíš taková abstrakce...