Přednáška p. A. Vašíčka

Text dotazu

Dobrý den, ty akce se konají přímo v knihovně? Měla bych zájem o přednáškku p. A. Vašíčka. Je nutné se předem nějak nahlásit?
 Moc děkuji za info. S přáním hezkého dne Mgr. Z. Pokorná

Odpověď

Dobrý den, paní Pokorná,

přednáška pana Arnošta Vašíčka proběhne 20. října 2020 od 17:30 hodin v konferenčním sále Městské knihovny Znojmo (2. patro budovy). Přednáška je zdarma a není nutné se předem nahlašovat.

Použité zdroje

Tajemné fenomény - Arnošt Vašíček [online]. Městská knihovna Znojmo [cit. 2020-09-24]. Dostupné na: https://www.knihovnazn.cz/[…]/tajemne-fenomeny-arnost-vasicek.html