Předci Antonína Švehly

Text dotazu

Dobrý den, prosím o informaci, je-li to možné o místě původu předků ministerského předsedy pana Antonína Švehly. Případně o odkaz na jeho rodokmen.

Děkuji
Petr Švehla

Odpověď

Dobrý den,

fond naší knihovny obsahuje literaturu spíše z aktivního politického života Antonína Švehly.

Podrobnosti o předcích vám jistě ochotně sdělí předseda Společnosti Antonína Švehly Mgr. Pavel Černý, mobil: 608 515 271, e-mail: info@antoninsvehla.cz.

Další zajímavosti o Antonínu Švehlovi se dozvíte na stránkách společnosti http://spolecnost.antoninsvehla.cz/

Přeji pěkný den