Pražský ilustrovaný kurýr z roku 1902 cena

Text dotazu

Dobrý den ,dostala se mi do rukou zajímavá literatura, tedy spíše kurýr z roku 1902. Nalezeno na půdě, ale stav perfektní.zajímavé čtení. Zajímala by mě cena, není moje, ale soused ji chce prodat. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

Národní knihovna ČR ani služba Ptejte se knihovny neoceňují knihy a další druhy dokumentů, ani neposkytují odborné posudky k tomuto tématu.

S žádostí o zhodnocení stavu Vašeho titulu a následného ocenění se můžete obrátit např. na některý z antikvariátů.

Zajímavý seznam antikvariátů nabízí např. vyhledávač na adrese http://muj-antikvariat.cz/, dále můžete využít také seznam firem na adrese http://www.firmy.cz/?q=antikvariat.

 

Využít můžete také odborného posudku znalce. Seznam znalců naleznete na portálu Justice.cz (http://portal.justice.cz/justice2/Uvod/Uvod.aspx) , vyhledávání znalců je poté možné na adrese http://datalot.justice.cz/justice/repznatl.nsf/$$SearchForm?OpenForm .

Doufáme, že Vám některý z antiků  nebo odborných znalců pomůže.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

05.06.2013 11:30

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu