Pražské domy vyprávějí

Text dotazu

Dobrý den,
prosím, můžete mi napsat, o kterých všech pražských domech pojednává nejnovější (případně i starší, pokud v novém jsou některé stati vynechány) vydání sedmidílného (nebo snad již vícedílného?) cyklu Josefa a Evy Hrubešových " Pražské domy vyprávějí ..." ?

   Velice děkuji!

Odpověď

Dobrý den,

zatím máme k dispozici 8 svazků knihy "Pražské domy vyprávějí". V osmém svazku je na posledních 3 stranách vypsáno, které domy jsou v kterých dílech popsány. Pokud Vás zajímá konkrétní dům, napište který Vás zajímá a my Vám zjistíme, v kterém díle je. Není ale možné, abychom Vám vypisovali všechny domy, které jsou zmiňovány v jednotlivých vydáních. Pro představu celkem by nakonec mělo být 12 dílů a těchto 12 dílů by pak mělo obsáhnout celkem 624 domů. V každém díle se pak můžete seznámit s historií 52 domů.

Můžeme Vám také nabídnout, že bychom Vám zhotovili papírové kopie těchto tří posledních stránek  z osmého dílu. Jedna strana A4 stojí 2,- Kč. K celkové ceně se připočítává 30,- Kč za přípravu předlohy. Hotové kopie si pak můžete vyzvednout osobně v Referenčním centru Národní knihovny ČR nebo Vám je můžeme zaslat poštou. V tom případě je ale potřeba přičíst také 35,- Kč za balné a poštovné, dle ceníku pošty (záleží na váze a velikosti balíku).

Pokud jste z Prahy, doporučili bychom Vám, abyste se zašla podívat na tyto knihy sama. Jsou dostupné např. ve volném výběru v Referenčním centru NK ČR, kde si je můžete prohlédnout i pokud nejste registrovanou čtenářkou Národní knihovny ČR . Stačí si pouze zakoupit jednodenní vstupenku za 10,- Kč.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

10.01.2013 10:15

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu