Pozemní stavitelství II / Matoušková

Text dotazu

Již dlouho sháním skripta od p. Matouškové: Pozemní stavitelství II. Pozemní stavitelství I, od této samé autorky se dá sehnat na internetu, v knihovnách i knihkupectvích bez problému, ale II. nikde nemají. Jsem v podezření, že už se ani nevydává. Chtěla jsem se zeptat, jestli vaše knihovna nemá tato scripta k dispozici, či jestli o nich něco neví.. Jestě jednou, je to: Matoušková, D. : Pozemní stavitelství II., VUT Brno, nakladatelství CERM. s.r.o., 1994.

Odpověď

Titul: Pozemní stavitelství II / Dagmar Matoušková. -- Brno : Akademické nakladatelství CERM, 1994. -- 120 s. : il. ; 30 cm. -- (Učební texty vysokých škol). -- Nad názvem: Vysoké učení technické v Brně, Fakulta stavební. -- Obsahuje bibliografii. -- Vydavatel: Fakulta stavební VUT v Brně. -- ISBN 80-85867-10-9 (brož.) nemáme ve fondu SVK PK. Učebnice VŠ jiných než plzeňských kupujeme pouze výběrově.

Prostřednictvím meziknihovní služby si můžete knihu objednat z jiné knihovny.
Titul k absenční výpůjčce je možné žádat v těchto knihovnách:
Moravská zemská knihovna v Brně - sig. TK-A-0254.463 (4 exempláře a z nich momentálně jsou 3 volné k výpůjčce na měsíc)
Vysoké učení technické v Brně - sig. S624/624.9-MAT (3 exempláře prezenční, 3 absenční a z nich 1 volný k vypůjčení na 4 týdny).
Další knihovny (STK, VKOL aj.), které mají titul ve fondu, jej mají pouze k prezenční výpůjčce nebo je titul momentálně půjčen.
Meziknihovní službu zajišťuje výpůjční protokol v přízemí Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje, jedná se o placenou službu a pouze pro registrované čtenáře.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Studijní a vědecká knihovna Plzeňského kraje v Plzni

Datum zadání dotazu

03.10.2008 11:52

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu