Pozemkové reformy a velkostatky

Text dotazu

Dobrý den.Chtěla bych poprosit o radu s literaturou týkající se Pozemkových reforem za dob Marie Terezie,případně jejího syna a dále také rušení velkostatků právě za dob zmíněné panovnice.
Děkuji,Sobotková

Odpověď

Dobrý den,

vzhledem k současné situaci a uzavření knihoven nejsme schopni na Váš dotaz odpovědět. Zkuste se prosím ozvat znovu, až se situace uklidní a my budeme mít přístu ke zdrojům.

Děkujeme za dotaz a důvěru,

Kamila Remišová