pozadavek na vyhledani publikace

Text dotazu

Dobrý den, pokouším se dohledat publikaci, která by dle mých informací měla být ve vaší knihovně dostupná. Bohužel se mi nepodařilo ji najít v on-line databázi. Prosím o kontrolu, zda je tato práce u vás k dispozici. Šindelář 1975, Klonové archivy smrku ztepilého na PLO Zbraslav, polesí Jíloviště (projekt a základní protokol).

předem moc děkuji

Odpověď

Dobrý den,

publikace je u nás v knihovně k dispozici. Prosím kontaktujte mě na e-mail cizkovam@vulhm.cz a domluvíme se na výpůjčce.