Povinné výtisky výroční zprávy

Text dotazu

Dobrý den,
Univerzita Karlova vydává každoročně výroční zprávu o činnosti. Spadá tato publikace do skupiny, kdy je potřeba zasílat povinné výtisky? Pokud ano, můžete mi poradit, kolik a kam?
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

povinnost odevzdat povinné výtisky vydané tištěné publikace vyplývá ze zákona č. 37/1995 Sb. o neperiodických publikacích ve znění pozdějších předpisů. Na základě tohoto zákona Národní knihovna ČR výroční zprávy institucí a škol ukládá. Více informací o povinném výtisku naleznete například zde: http://www.nkp.cz/sluzby/sluzby-pro/povinne-vytisky/pv

Celkem odevzdáváte 5 povinných výtisků: 2x Národní knihovně ČR v Praze, 1x Moravské zemské knihovně v Brně, 1x Vědecké knihovně v Olomouci a 1x tzv. regionální povinný výtisk - podle sídla vydavatele – vědecké (krajské) knihovně příslušného regionu, ve Vašem případě půjde o Městskou knihovnu v Praze.

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Praha

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

27.05.2020 14:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu