Povídky Richarda Mathesona

Text dotazu

Vážení kolegové, potřeboval bych zjistit, jaké
podvídky Richarda Mathesona vyšly v těchto dvou souborech (ze zaznamu v ANL
to není zřejmé): Je libo trochu strachu? / Lit. text Richard Matheson, Steve
Rasnic Tem, Thomas Sullivan, Charles Thornton, W. Baker-Ewans, H. P.
Lowecraft, August Derleth ; Prel., aut. pozn. Roman Lipcik. In: Mlady Svet.
Roc. 3=35, c. 31 (19930730), s. 17-22. Pet krimi povidek aneb Cteni k vode /
Lit. text Robert Sheckley, Henry Slesar, Richard Matheson, Patricia
Highsmith, Jonathan Craig ; Prel. Roman Lipcik. In: Mlady Svet. Roc. 3=35,
c. 26 (19930625), s. 19-24. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

povídka od Richarda Mathesova v č. 26 se jmenuje Astrologie a v č. 31 Bezmála mrtvá.