poštovné z Anglie

Text dotazu

Kolik stoji poštovné z Anglie do České republiky? Obyčejny dopis, malý balík a velký balík?

Odpověď

Dobrý den,
potřebné údaje je možné zjistit z webových stránek Royal Mail (nejvyužívanější britská doručovací služba, podobně jako je u nás např. Česká pošta), které nabízejí také vyhledání poštovného podle země doručení, typu a váhy zásilky - http://www.royalmail.com/price-finder.  Cena poštovného za obyčejný dopis poslaný do České republiky se pohybuje od £ 1.00 do £ 1.52 dle váhy dopisu. Obyčejný malý balík (váha maximálně do 2 kg) stojí do £ 13.46, cena poštovného za zaslání větších balíků (až do 30 kg) začíná na ceně okolo £ 40. Všechny ceny uvádí také ceník Royal Mail platný k 30.3.2015 - http://www.royalmail.com/sites/default/files/Royal-Mail-UK-and-international-parcel-and-letter-prices-30-March-2015.pdf.

V případě, že máte zájem objednat si zboží prostřednictvím nějakého obchodu, ceny poštovného i další přepravní podmínky by měly být na jeho stránkách zveřejněny.

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

11.05.2015 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu