Porušení knihovního zákona - rozsudek

Text dotazu

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o pomoc, při hledání rozsudku v plném znění, který se týká porušení knihovního zákona. Nebo rozsudku, ve kterém je knihovní zákon klíčový. Jedná se o to, že potřebuji vyhledat nějaký právní spor, který byl řešen u soudu a nezáleží na tom u jakého soudu. Každopádně se tento spor musí týkat knihovního zákonu. Další podmínkou je, že se tento spor musel odehrát v České Republice, ale může být i staršího data, tzn. max. 20 let starý. Byl bych vděčný za nalezení full textu rozsudku právního sporu týkajícího se porušení knihovního zákona, nebo alespoň nasměrování, kde bych určitě takový rozsudek nalezl.
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

bohužel, se nám nepodařilo žádný konkrétní  rozsudek, který by se týkal Knihovního zákona nalézt. Hledali jsme v právní databázi ASPI, v dílčí bázi KKL (databáze knihovnické literatury, volně na internetu, na webových stránkách KISKu (Kabinetu informačních studií a knihovnictví).