Poruchy spánku a ošetřovatelství - výzkum

Text dotazu

Dobrý den prosím o výsledky z výzkumů spánku,zejména co považují zdravotní sestry za nejčastější rušivý faktor spánku, zdali jsou znalosti sester závislé na služebním věku, zdali mají sestry snahu zlepšit kvalitu spánku u pacientů.za odpověd predem dekuji

Odpověď

Doporučuji Vám osobní návštěvu speciální studovny 2.p. Studijní a vědecké knihovny Plzeňského kraje http://www.svkpl.cz/bis2.htm, ve které Vám pomůžeme nalézt relevantní zdroje informací pro Váš specializovaný dotaz. Upozorňuji, že knihovny pracují pouze s publikovanými dokumenty, tzn. pokud nějaký výzkum proběhl a nebyl vydán ve formě článku v odborném časopisu nebo jako kniha, pravděpodobně Vám nepomůžeme takový nepublikovaný text nalézt.

Na ukázku zasíláme jeden relevantní záznam článku z databáze Bibliomedica [CR-ROM]. Praha : Národní lékařská knihovna, 1992-
AN: 02016541
TI: Poruchy spánku
AU: Plummer, Jiří
CI: Sestra, Roč. 12, č. 9 (2002), s. 45.
ISSN: 1210-0404.
LA: cze
RT: 3 - článek
DE: SPÁNEK - PORUCHY - OŠETŘOVÁNÍ ; SPÁNEK - PORUCHY - TERAPIE ; STAŘÍ ; OŠETŘOVATELSKÁ PÉČE ; PEČOVATELSKÉ DOMOVY
CC: C10.886 - TH, NU ** C23.888.592.796 - TH, NU ** F03.870 - TH, NU **
M01.060.116.100 ** E02.760.611 ** N02.421.533 ** N02.421.585.611 **
    N02.278.825.610