Polní fréza JANKA

Text dotazu

Dobrý den. Byl bych vám vděčný za jakoukoli informaci o již zmíněné firmě v souvislosti s výrobou polní frézy "JANKA",/ toto je přesné označení jednoosého malotraktoru , který se používal v drobném zemědělství a zahradnictví./Nevím zda se jedná o už předválečný neboaž poválečný výrobek.Budu rád za jakoukoli radu či odkaz.

Odpověď

Dobrý den,
bohužel informace o polní fréze Janka jsme nenalezli, doporučujeme Vám obrátit se přímo na firmu Janka as. Historii společnosti Janka naleznete v následujícím odkazu:

http://www.lennoxeurope.com/index.php?ids=aIFZfdqgBlTvvoOpGcqX&Menu=Mcpid&Action=2&dr1=7&dr2=108

Můžete se také obrátit na Národní technické muzeum

adresa:
Národní technické muzeum
Kostelní 42
170 78 Praha 7

Telefonní spojovatelka: 220 399 111
e-mail: info@ntm.cz

Oddělení vědy a výzkumu:
RNDr. Ivana Lorencová
ved. odd. dějin vědy a techniky, granty
Tel.: 220 399 190