Pojem spoluorganizátor

Text dotazu

co je to a kde se dá najít :

1. spoluorganizátor
2. spoluorganizátor s finanční nebo materiální účastí

Odpověď

Dobrý den,

pojem "spoluorganizátor" bohužel není v obecných výkladových slovnících a encyklopediích, ani v těch zaměřených na oblast, práva, ekonomie nebo sociálních věd zmiňován.
S vyjasněním významu by Vám snad mohly pomoci následující stránky:
 
* http://www.institutumeni.cz/res/data/000123.doc
"spoluorganizátor": za spoluorganizátora je považován kulturní subjekt (jak je definován v příloze B) ze země účastnící se programu, který se musí významným a konkrétním způsobem podílet na tvorbě koncepce, realizaci a financování projektu (to znamená, že musí zaručit svou finanční spoluúčast z vlastních nebo získaných prostředků ve výši minimálně 5% z celkového rozpočtu projektu). Podíl spoluorganizátora musí být v žádosti jasně a přesně vymezen..."

*
http://ec.europa.eu/agriculture/grants/capinfo/forms2010/application_cs.doc
"Spoluorganizátor je organizace, která se aktivně podílí na přípravě, provádění a/nebo sledování informačního opatření.... Spoluorganizátoři mohou být navíc i poskytovateli finančních prostředků, ale není to nutné. Je-li tomu tak, musí se spoluorganizátor řídit pravidly (viz níže) platnými jak pro poskytovatele finančních prostředků, tak pro spoluorganizátora..."

* http://www.institutumeni.cz/res/data/009/001063.pdf

S dotazem se můžete zkusit obrátit také na právní servery a právní poradny dostupné na internetu, např.:
http://www.ipravnik.cz
http://www.propravo.cz/pravni-poradna/
http://www.epravo.cz/

Obor

Právo

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

09.02.2010 11:14

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu