podmínky zpracování rešerše

Text dotazu

Dobrý den,
prosím Vás za jak dlouho jste schopni udelat rešerši? Za jakou cenu? A Je to možné i pro neregistrované? A pouze přes internetovou komunikaci?
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

k vypracování rešerše je nutné zadat téma a časové vymezení a  zdroje - knihy, časopisy, články - české nebo i zahraniční?
Z tohoto zadání se pak odvíjí časová náročnost, a tudíž i cena rešerše.

Rešerše jsou účtovány dle ceníku placených služeb, http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_cenik.htm#14.
Poplatek za práci knihovníka při rešerších (za každou, i započatou, půlhodinu) je 80,- korun. Doba zpracování u strojových rešerší je 3-5 dnů, u klasické rešerše do 1 měsíce.
Zpracování rešerše k získání vysokoškolských a vědeckých titulů je podmíněno souhlasem vysoké školy (vedoucího práce).

Rešerši je možné objednat osobně, poštou nebo faxem (221 663 121) prostřednictvím objednávkového formuláře.
Veškeré informace, včetně formuláře pro zadání naleznete na http://www.nkp.cz/pages/page.php3?page=sluz_reserse.htm.