Píseň o řidiči autobusu

Text dotazu

Dobrý den, hledám písničku, která je už staršího data a mám ji nahranou na kazetě dlouhá léta.Prosím vás o pomoc. Chtěla bych vědět jak se jmenuje a kdo ji zpívá, popřípadě ji najít na netu a nahrát si ji kvalitněji,než jí mám. Zřejmě je to country a je o řidiči autobusu. Začátek písničky je spíše mluvený,až refrén je zpívaný..začíná-PATNÍKY POBLEDLÝ STÍNY,NAD NIMA MLHAVEJ STAN..BARVÍ TU SNÍH PLNEJ ŠPÍNY,ZAČÍNÁ DALŠÍ Z MÝCH RÁN...Děkuji za pomoc

Odpověď

Dobrý den,

písnička se jmenuje Konečná, v roce 1992 ji na album Cadillac nahrál Pavel Brümer.

http://www.zateckecountry.cz/mp3/diskografie/covers/cadillac2.jpg