Píseň melijoruju

Text dotazu

Dobrý den, před lety jsem slyšela v rádio píseň, kdy byla v refrénu slova melioruju nebo meliorujou. nevíte o jakou píseň se jedná a kdo jí zpíval?

Odpověď

Vami hledanou pisen bude pravdepodobne velmi tezke identifikovat. Pokud jste ji slysela v posledni dobe, mohla by to byt pri urcite davce fantazie pisen bratri Ebenu - Ja se v tom nevyznam (album Ticha domacnost). V refrenu teto pisne se objevuje "ja se v tom nevyznam, ja se v tom neorientuju, ja se v tom neorientuju". Slovo neorientuju je v refrenu zpivano "rozlozene" na jednotlive hlasky, takze muze byt text nekdy mene srozumitelny. Text pisne najdete napr. na http://zpevnik.folktime.cz/song.php?id=600.
Vas dotaz jsme jeste predali Hudebnimu oddeleni NK CR (oh@nkp.cz).
Doplnění čtenáře:
Přečetl jsem si náhodou dotaz ohledně písně melioruju: Tuto píseň složil a zpíval J.Uhlíř. Byl k tomu natočen i videoklip. Ovšem nevím v jakém roce. Jedná se v ní o pracovníka, který je v maringotce a myslí na svou milou Nelly.

Obor

Hudba

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.03.2008 16:53

VŠ píše:
Neděle 07.06.2020 09:49
Jedná se psem Meliorační od Šípa s Uhlířem viz YouTube https://youtu.be/lSaJGKPy34o
Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu