Píseň melijoruju

Text dotazu

Dobrý den, před lety jsem slyšela v rádio píseň, kdy byla v refrénu slova melioruju nebo meliorujou. nevíte o jakou píseň se jedná a kdo jí zpíval?

Odpověď

Vami hledanou pisen bude pravdepodobne velmi tezke identifikovat. Pokud jste ji slysela v posledni dobe, mohla by to byt pri urcite davce fantazie pisen bratri Ebenu - Ja se v tom nevyznam (album Ticha domacnost). V refrenu teto pisne se objevuje "ja se v tom nevyznam, ja se v tom neorientuju, ja se v tom neorientuju". Slovo neorientuju je v refrenu zpivano "rozlozene" na jednotlive hlasky, takze muze byt text nekdy mene srozumitelny. Text pisne najdete napr. na http://zpevnik.folktime.cz/song.php?id=600.
Vas dotaz jsme jeste predali Hudebnimu oddeleni NK CR (oh@nkp.cz).
Doplnění čtenáře:
Přečetl jsem si náhodou dotaz ohledně písně melioruju: Tuto píseň složil a zpíval J.Uhlíř. Byl k tomu natočen i videoklip. Ovšem nevím v jakém roce. Jedná se v ní o pracovníka, který je v maringotce a myslí na svou milou Nelly.