Pěstování a využití amarantu

Text dotazu

Dobrý den, pro svou práci potřebuji znát postupy pěstování této pseudoobiloviny.

Odpověď

Dobry den,
dekujeme Vam za vyuziti sluzby Ptejte se knihovny.

Pokud jsme spravne pochopili, hledate konkretni dokument, tj. metodiku Pestovani
a vyuziti amarantu. Ta byla vydana Ustavem zemedelskych a potravinarskych informaci Ministerstva zemedelstvi.
Pěstování a využití amarantu / Jitka Jarošová / Anna Michalová ; Slavomíra Vavreiová ; Jan Moudrý. -- Praha : Ústav zeměd. a potrav. informací ÚZPI, 1997

Tento dokument maji k dispozici v Zemedelske a potravinarske knihovne a odkaz na nej prikladame zde:
http://aleph.uzpi.cz/F?func=direct&doc_number=000054264&local_base=UZP01&format=999
Lokace: sklad Praha, Signatura E29092/1997/13 (Pro jistotu bych pred navstevou vyuzil
moznosti objednani, nevime, jake jsou casove prodlevy pri vyzvedavani knih ze skladu).

Knihovna sidli na adrese: Slezská 7, 120 56 Praha 2
Oteviraci doba: Pondeli - ctvrtek 9:00 - 18:00, Patek 9:00 - 15:00, Sobota a nedele zavreno.
Kontakty: Telefon: 222 000 270, E-mail: vypujcky@uzei.cz

Dalsi knihovny, ktere by mely mit dokument k dispozici najdete zde (ackoli uvadi vydani
o dva roky pozdeji, zrejme se jedna o tentyz dokument):
http://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=000973374&local_base=SKC