Permanentka na celý rok 2018

Dobrý den.
Chtěla bych jako dárek pro maminku vaši permanentku na celý rok.
Jak mám postupovat? Vystavujete jí na počkání, nebo se musí objednávat?
A jaké údaje k tomu potřebuji?
Děkuji za odpověď a přeji Vám pěkný den.

v oddělení pro dospělé čtenáře v naší městské knihovně můžete pro maminku zakoupit roční dárkový certifikát, jehož cena činí na rok 240,- Kč. Pokud je Vaše maminka důchodkyně, činí roční poplatek 140,-Kč. Dárkový cetifikát lze zakoupit na počkání u pultu v oddělení pro dospělé a maminka si s sebou přinese na registraci pouze občanský průkaz.

Díky akci Březen-měsíc čtenářů můžete využít i bezplatné půlroční přihlášení nového čtenáře, které je možné každou březnovou středu, tzn. ještě dnes (21. 3. 2018) nebo příští týden ve středu (28. 3. 2018).

Informace o knihovně

Jablonec nad Nisou