Paul Nather

Text dotazu

Ve kterých letech žil Paul Nather znojemský fotograf?

Odpověď

Dobrý den,
omlouváme se, ale rok narození tohoto znojemského fotografa se mi bohužel nepovedlo v dostupných zdrojích dohledat. Jisté však je, že Paul Nather zemřel roku 1926.

Použité zdroje

KLIMTOVÁ, Miloslava. Fotografové Znojma a Podyjí - Paul a Karel Nather. Klimtová, Miloslava. In: Ročenka Státního okresního archivu ve Znojmě. 2004. Znojmo: Státní okresní archiv ve Znojmě (2004,) s. 44-47.