Paměti Valentina Čočka

Text dotazu

Dobrý den, kdesi v textu na internetu jsem se dozvěděl (myslím, že to byl článek Plzeňského deníku), že Valentin Čoček, správce městských sadů v Plzni, cosi zmiňoval ve svých pamětech. Mně se ale jinou zmínku o takové publikaci najít nepodařilo. Existuje? Děkuji předem.

Odpověď

Dobrý den,

jedná se o strojový rukopis:

ČOČEK, V. (1924, po r. 1924): Kronika městských sadů – Plzeň I. II. – 30 p. (1. díl), 15 p. (2. díl).
 Deponováno: Knihovna botanického oddělení Západočeského muzea Plzeň

Tato informace získána z publikace uvedené v použitých zdrojích.

Použité zdroje

katalogy SVK PK a souborné katalogy ČR
NESVADBOVÁ, Jaroslava, ed. a SOFRON, Jaromír, ed. Flóra a vegetace města Plzně. Plzeň: Západočeské muzeum, 1997. 200 s. ISBN 80-85125-86-2. (Bibliografie, s. 185)