Ověření citace

Text dotazu

Dobrý den,
je možné zjistit přesný název a rok vydání publikace, jejímž autorem je
kolektiv autorů Vojtašáková, Kovačiková aj., jedná se o slovenské tabulky
energetických hodnot, díl ovoce a zelenina?

Odpověď

Dobrý den,

v obodobných případech Vám doporučujeme vyhledávat na slovenském portálu Slovenská knižnica
- http://www.kis3G.sk nebo v katalogu slovenské národní knihovny v Martině nebo univerzitní knihovny v Bratislavě (obě knihovny mají právo povinného
výtisku)

Zde jsme nalezli tento záznam

Název:  Ovocie a zelenina: [potravinové tabuľky] / aut. kol.: Eva Kováčiková ... et al. ; prekl. S. Štefek] Další autor:  Kováčiková, Eva; Vojtaššáková, Alexandra; Simonová, Eva; Holčíková, Kristína; Štefek, S.
Naklad. údaje:  Bratislava : Výsk. ústav potrav. , 1997.
Fyzický popis:  208 s
Bibliografie:  Bibliogr. s. 26-27. Reg. s. 23-25, 203-208

Název:  Ovocie a zelenina: potravinové tabuľky. Vydané v rámci poradenských aktivit Slovenskej pol´nohospodarskej a potravinovej komory. / aut. kol.:
Eva Kováčiková ... et al.
Další autor:  Kováčiková, Eva; Vojtaššáková, Alexandra; Simonová, Eva; Holčíková, Kristína Naklad. údaje:  Bratislava : NOI-ÚVTIP, 1997.
Fyzický popis:  208 s