Ostrov pokladu - je mozne zjistit vydani?

Text dotazu

Dobry den. Jako kluk jsem bydlel v Malsovicich a casto navstevoval vasi knihovnu. Mnohokrat jsem si vypujcil knihu Ostrov pokladu od Stevensona (vetsi format, A4?), s ilustracemi tusim od pana Buriana. Rad bych tuto knihu nekde sehnal pro svoje deti, ale nevim kdo/kdy ji vydal. Zakoupil jsem jiz nekolik vydani, ale zadne me nezaujalo jako tehdy to z Vasi knihovny. Uz je to mnoho let (1985?), takze chapu ze zaznamy z te doby a asi i knihy z te doby uz nemate, no za zeptani to stejne stoji. Moc dekuji za jakoukoliv informaci, pekny den i hezke blizici se svatky!

Odpověď

Dobrý den,

záznamy o výpůjčkách z tohoto období již opravdu nemáme a obávám se, že tato kniha již byla vyřazena z fondu.

Zkoušela jsem hledat na internetu a našla jsem vydání Ostrova pokladů z roku 1961, které ilustroval Zdeněk Burian. Mají ho v několika antikvariátech. Připojuji odkazy, kde jsou i ukázky z knihy. Nevím, jestli je to kniha, kterou hledáte.

http://www.antikvariatnerudova.cz/index.php?s=product&id=2099

http://www.dva-antikvari.cz/detail/poklad-na-ostrove-robert-louis-stevenson/76163

http://www.antikvariat-ukasny.cz/antikvariat-ukasny/eshop/0/0/5/7464-Poklad-na-ostrove

http://www.antikvariat390.cz/antikvariat390-cz/eshop/6-1-Dobrodruzne/0/5/13045-Poklad-na-ostrove

Pokud to není vydání, které jste hledal, můžete zkusit prohledat antikvariáty. Na této stránce najdete vyhledávač v českých antikvariátech. http://muj-antikvariat.cz/

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

Hradec Králové

Knihovna

Knihovna města Hradce Králové

Datum zadání dotazu

24.11.2016 14:06

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu