Odrůdy jablek

Text dotazu

Pro studii pro státní baskickou agenturu bych potřebovala zjistit základní charakteristiky některých odrůd českých jablek, konkrétně se jedná o tyto odrůdy:
SIRIUS, IDARD, ONTARIO, TOPAZ y OLDENBURG.
Můžeme mi prosím poradit zdroje, ze kterých bych mohla čerpat???

Odpověď

V příloze Vám posílám výběr knih a článků z časopisů namátkou z našeho fondu. Můžete se u nás kdykoliv stavit a knihy si vypůjčit nebo nahlédnout do časopisů, popřípadě si něco okopírovat. Pomůžeme Vám vyhledat další publikace, tohle je jen úzký výběr.