Oprava kolíčků na prádlo

Text dotazu

Dobrý den, prosím, mohla bych dostat co nejpodrobnnější a nejnázornější návod krok za krokem (je.li to internetem možné, i s nákresy), jak rozebrat kolíček na prádlo, který přestal být funkční (třeba se ulomila část jednoho z obou ramen) a jak opět sestavit nový a funkční ze zachovalých součástek několika rozbitých kolíčků (drátěné pružiny a dvou ramen)? Děkuji, xxx

Odpověď

Vážená paní xxx,

děkujeme za Váš dotaz. Můžeme Vám doporučit knihy, které se zabývají domácími opravami:

Nápomocné by mohly být také volně dostupné zdroje. Videa jsou v angličtině, případně je problematika srozumitelná i bez zvuku:

Doufám, že Vám zaslané odkazy pomohou a neváhejte se na nás opět obrátit.