Odkaz na finské lesbian seznamky

Text dotazu

Dobrý den. Ráda bych dostala odkaz na nejrozšířenější a nejužívanější gay and lesbian seznamku ve Finsku, dostupnou pro uživatele mimo Finsko s možností užívání angličtiny.
Chci internetovou seznamku a ostatní obory zněly pro tento dotaz nepatřičněji než IT.
Předem děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

 

omlouváme se za zpoždění v odpovědi, které bylo dáno provozními důvody. Bohužel ani nám se nepodařilo najít spolehlivou informaci o tom, které gay a lesbické seznamky pro Finsko jsou nejpoužívanější (natož seznamky v angličtině). Z těch, které jsme našli volně na internetu, působí důvěryhodně následující:

 

http://lesbian.gaydating.com/gaydating/lesbian-dating/finland-helsinki.htm (gay verze: http://www.gaydating.com/gaydating/gay-dating/finland-helsinki.htm)

 

https://www.onescene.com/profiles/FI/

 

http://boyfriend.name/gay-dating-finland.html (patrně jen gay verze)

 

Finskou sekci by snad mohla mít i mezinárodní lesbická seznamka http://www.pinksofa.com/.

Odkazy na různé seznamky pro heterosexuály i osoby LGBT najdete na adrese http://www.agreaterdate.com/Categories/Regional-finland.htm (nemůžeme ale zaručit, že se jedná o skutečně aktuálně fungující seznamky). Doporučujeme i web https://www.qruiser.com/?language=UK, který je určen LGBT osobám v severských zemích a má anglickou verzi.

Obor

Výpočetní technika

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

28.12.2015 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 4+4 ?

Hledání v archivu