Odborné vzdělávání v hotelnictví

Text dotazu

Dobrý den,
prosím Vás o doporučení literatury pro psaní bakalářské práce. Téma je: Odborné vzdělávání v hotelnictví, gastronomii a cestovním ruchu.

Odpověď

Dobrý den

K Vašemu tématu uvádíme příklady záznamů z báze NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz :

[Č.záznamu: 001792179]

Cestovní kancelář, cestovní agentura a informační středisko v cestovním ruchu / Jiří Sysel. -- Vyd. 1.. -- Praha : Vysoká škola hotelová v Praze 8, 2008. -- 40 s. ; 30 cm

[Č.záznamu: 002437201]

Gastronomie v toku času I. / Eva Klánová, Libor Pavera a kolektiv. -- Vyd. 1.. -- Praha : Press21, 2012. -- 244 s. : il. ; 24 cm

[Č.záznamu: 002193747]

Hotelový provoz : distanční studijní opora / Olga Kubová. -- Vyd. 1.. -- Brno : Vysoká škola obchodní a hotelová, 2010. -- 179 s. ; 30 cm

[Č.záznamu: 001822529]

Informační a komunikační technologie pro hotelnictví a cestovní ruch / Jan Chromý. -- Vyd. 1.. -- Praha : Vysoká škola hotelová v Praze 8, 2008. -- 148 s. : il. ; 21 cm

 [Č. záznamu: 002442925]

Informační a rezervační systémy v hotelnictví a cestovním ruchu / Tomáš Jeřábek. -- Brno : Vysoká škola obchodní a hotelová, 2012. -- 113 s. : il. (převážně barev.) ; 30 cm

[Č.záznamu: 002236873]

Učíme cestovní ruch a pohostinství - učíme se cestovní ruch a pohostinství [elektronický zdroj] : sborník příspěvků ze čtvrté mezinárodní konference : 19. května 2011, Brno / [text publikace připravily Alena Klapalová, Petra Trunečková]. -- Brno : Vysoká škola obchodní a hotelová, 2011. -- 1 CD-ROM : barev. ; 12 cm

Další záznamy o literatuře - knihy - si můžete  vyhledat pomocí klíčových slov v této bázi, články naleznete  v bázi ANL, http://www.nkp.cz/sluzby/chci-sluzbu/knihy-a-clanky-na-vybrane-tema.

Pokud byste si chtěla nechat od nás vypracovat rešerši (placená služba), podmínky pro zpracování naleznete na http://www.nkp.cz/sluzby/reserse.