oculus rift

Text dotazu

zdravím, vzhledem k tomu, že odkazy, které jste mi poslali ohledně této věci, nebyly moc obsáhlé a ty z Vaší knihovny se nedaly zobrazit a já kvůli tomu určitě nepojedu do Prahy, mohli byste mi tedy alespoň trochu přiblížit, jak by se v nich daly vidět alespoň fotky, videa nebo filmy, které mám normálně v pc??? tvořilo by to nějakou vr nebo by to ty normální fotky/filmy rozpůlilo anebo jak by se v tom zobrazil třeba internet nebo e-kniha?

Odpověď

Dobrý den,

bohužel Vám mohu jen znovu doporučit obrátit se přímo na dodavatele tohoto zařízení, který Vám poskytne bližší informace o zařízení a poradí Vám s jeho užíváním.

Odkazy, které jste obdržel na záznamy v knihovně NTK jsou pouze bibliografické informace, pokud byste o tyto jednotky měl zájem, můžete se obrátit na knihovnu ve Vašem okolí a požádat o meziknihovní výpůjčku (kniha Vám pak bude doručena přímo do Váší knihovny).

Nemáme kompetence k tomu, abychom Vám poskytli podrobné návody na užívání tohoto zařízení, můžeme Vám pouze doporučit zdroje, které se daným tématem zabývají.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Jana Orlová

Oddělení informačních služeb

Národní technická knihovna