oculus rift

Text dotazu

zdravím, vzhledem k tomu, že odkazy, které jste mi poslali ohledně této věci, nebyly moc obsáhlé a ty z Vaší knihovny se nedaly zobrazit a já kvůli tomu určitě nepojedu do Prahy, mohli byste mi tedy alespoň trochu přiblížit, jak by se v nich daly vidět alespoň fotky, videa nebo filmy, které mám normálně v pc??? tvořilo by to nějakou vr nebo by to ty normální fotky/filmy rozpůlilo anebo jak by se v tom zobrazil třeba internet nebo e-kniha?

Odpověď

Dobrý den,

bohužel Vám mohu jen znovu doporučit obrátit se přímo na dodavatele tohoto zařízení, který Vám poskytne bližší informace o zařízení a poradí Vám s jeho užíváním.

Odkazy, které jste obdržel na záznamy v knihovně NTK jsou pouze bibliografické informace, pokud byste o tyto jednotky měl zájem, můžete se obrátit na knihovnu ve Vašem okolí a požádat o meziknihovní výpůjčku (kniha Vám pak bude doručena přímo do Váší knihovny).

Nemáme kompetence k tomu, abychom Vám poskytli podrobné návody na užívání tohoto zařízení, můžeme Vám pouze doporučit zdroje, které se daným tématem zabývají.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem

Jana Orlová

Oddělení informačních služeb

Národní technická knihovna

Obor

Technika, technologie, inženýrství

Okres

--

Knihovna

Národní technická knihovna

Datum zadání dotazu

03.06.2016 18:41

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu