Ocenění stavebních prací

Text dotazu

Jedná se mi o Ceník údržbářských prací, BHR č. 10, Podlahárské práce, Ostrava, BYVIP, 1997.

Odpověď

Dobrý den, publikace s názvem Ceník údržbářských prací, vydána nakladatelstvím BYVIP v Ostravě v roce 1997, se podle nám dostupných informací nachází pouze v Moravské zemské knihovně Brno pod signaturou TK-0260.912/10.