Obsah knihy "Price Theory" od Miltona Friedmana

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych Vás požádat, zda byste mi mohli napsat seznam jednotlivých kapitol, nacházejících se v knize Price Theory od Miltona Friedmana. Děkuji za odpověď.

Odpověď

V příloze naleznete oskenovaný obsah níže uvedené publikace, kterou má CIKS VŠE ve svém fondu dostupnou pouze k prezenčnímu studiu ve studovně pobočky Knihovna VŠE – Žižkov:

Friedman, Milton. Price theory. New Brunswick: Aldine Transaction, 2008. xviii, 357 s. ISBN 978-0-202-30969-9.