Objednávka knihy do studovny

Text dotazu

Prosím objednat titul Cesta do středu země- autor
J.Verne. Překlas J.K.J - vydaný v roce 1882. Je možnost podívat se na tento
výtisk ve studovně?

Odpověď

Dobrý den,
knihu J.Verna "Cesta do středu země" v překladu J.K.J. vydanou v roce 1882 vlastní Národní knihovna ve dvou exemplářích. Jeden je uložen v Národním konzervačním fondu v Hostivaři, druhý v Klementinu. Záznam o exempláři, který si můžete půjčit do Všeobecné studovny NK ČR, popřípadě do Studovny vědeckých pracovníků, v případě, že by kniha byla již převedena do fondu 19.století, naleznete v Naskenovaných katalozích (KATIF):
http://katif.nkp.cz/ . Cesta k listku: Generální katalog I., v levé svislé liště US -VAGŠ, VERHAL-VERNH, v pravé svislé liště číslo naskenovaného
lístku: 1561. Knihu si přes tento katalog můžete předem objednat pomocí formuláře, který se vám otevře po rozkliknutí kolonky "Objednat titul" (nad naskenovaným lístkem). Pracovníci Haly služeb NK ČR Vás budou prostřednictvím e-mailu informovat o průběhu zpracování Vaší objednávky.
Knihu si takto můžete objednat i v případě, že dosud nejste registrovanou čtenářkou Národní knihovny, pro přístup ke knize ve Všeobecné studovně je ovšem registrace v NK ČR nezbytná.

Obor

Informace o knihovně

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

27.05.2008 12:24

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu