objednávání z katalogu

Text dotazu

Chtěl jsem si objednat titul Lexicon Platinum 5 německo-český elektronický slovník do studovny. Bohužel se mi to nepodařilo. Informační hláška je na : https://picasaweb.google.com/[…]/1Kvetna2012#5737631084983274802 Co mám dělat?

Odpověď

Dobrý den,
v tomto případě musí Vaši objednávku potvrdit pověřený pracovník u Informací v Hale služeb. Svoji objednávku můžete s kolegyněmi  konzultovat buď osobně v Hale služeb, nebo telefonicky: 221 663 248, popřípadě e-mailem: hala.os@nkp.cz.
Vámi požadovaný elektronický slovník je možné objednat pouze do speciální studovny  v Klementinu. Absenční výpůjčka není možná.