Objednani knihy?

Text dotazu

Dobry den,rada bych poprosila o pomoc s nalezenim nasledujici knihy:
Hargašová, Marta, Kollárik, Teodor: Škála rodinného prostredia : Přírička,
Bratislava: Psychodiagnostické a didaktické testy; 1986 Prohldala jsem uz
vsechny mozne katalogy a nalezla ji pouze v knihovne v Olomouci (v Soubornem
katalogu CR). Je to mozne? Popr. mohla bych si ji do Prahy objednat a kolik
by tato sluzba stala?

Odpověď

Dobrý den,

dle souborných katalogu se kniha Hargašová, Marta - Kollárik, Teodor: Škála rodinného prostredia : Príručka. Bratislava: Psychodiagnostické a didaktické testy, 1986 nachází na území ČR pouze ve fondu Vědecké knihovny v Olomouci.

Knihu si můžete objednat do Prahy prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby (MVS). Výpůjčky z knihoven na území ČR jsou bezplatné. Pro objednávku potřebujete platný čtenářský průkaz NK. Knihu si můžete objednat pomocí elektronického katalogu NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc), použitím záložky "MVS". O stavu objednávky budete informovaná písemně na kontaktní adresy, které jste uvedla při registraci v NK. Případné dotazy rádi zodpovědí pracovníci MVS (mvs@nkp.cz).

Pokud čtenářkou NK nejste a nemáte v planu se v naši knihovně registrovat, o zprostředkování výpůjčky můžete požádat i jinou knihovnu, která poskytuje meziknihovní výpůjční služby.