Objednani knihy?

Text dotazu

Dobry den,rada bych poprosila o pomoc s nalezenim nasledujici knihy:
Hargašová, Marta, Kollárik, Teodor: Škála rodinného prostredia : Přírička,
Bratislava: Psychodiagnostické a didaktické testy; 1986 Prohldala jsem uz
vsechny mozne katalogy a nalezla ji pouze v knihovne v Olomouci (v Soubornem
katalogu CR). Je to mozne? Popr. mohla bych si ji do Prahy objednat a kolik
by tato sluzba stala?

Odpověď

Dobrý den,

dle souborných katalogu se kniha Hargašová, Marta - Kollárik, Teodor: Škála rodinného prostredia : Príručka. Bratislava: Psychodiagnostické a didaktické testy, 1986 nachází na území ČR pouze ve fondu Vědecké knihovny v Olomouci.

Knihu si můžete objednat do Prahy prostřednictvím Meziknihovní výpůjční služby (MVS). Výpůjčky z knihoven na území ČR jsou bezplatné. Pro objednávku potřebujete platný čtenářský průkaz NK. Knihu si můžete objednat pomocí elektronického katalogu NKC (http://sigma.nkp.cz/cze/nkc), použitím záložky "MVS". O stavu objednávky budete informovaná písemně na kontaktní adresy, které jste uvedla při registraci v NK. Případné dotazy rádi zodpovědí pracovníci MVS (mvs@nkp.cz).

Pokud čtenářkou NK nejste a nemáte v planu se v naši knihovně registrovat, o zprostředkování výpůjčky můžete požádat i jinou knihovnu, která poskytuje meziknihovní výpůjční služby.

Obor

Informace o vydaných dokumentech

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.05.2008 13:27

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu