Objednání knih na výdejní okénko

Text dotazu

Jak se mohu přihlásit pro objednávání knih ? Neznám své číslo čtenáře ani heslo pro objednávání knih pomocí internetu. ID číslo pro přihlášení nefunguje.

                Díky za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, výdejní okénka slouží registrovaným uživatelům s platným registračním poplatkem k vyzvednutí předem objednaných knih a dokumentů z knihovny. Registraci můžete mít nahranou buď na čtenářský průkaz naší knihovny nebo na Plzeňskou kartu. Číslo čtenáře zjistíte z Vašeho čtenářského průkazu, výpisu (protokolu) o výpůjčce či vrácení nebo i telefonicky. Jestliže jste si nezvolili jiné heslo, bývá to většinou datum Vašeho narození ve tvaru RRMMDD (rok, měsíc, den).  Pokud se Vám nedaří do svého konta přihlásit on-line přes heslo či mojeID, je v současné době nejjednodušší objednat si knihu telefonicky nebo emailem. 

Napište nebo zavolejte do konkrétní knihovny, kterou běžně navštěvujete, a sdělte knihovnicím a knihovníkům, jakou knihu si přejete nachystat. Pokud nebude kniha půjčena, rádi Vám ji přichystají. Objednávky se vyřizují v pořadí, v jakém přijdou. Jakmile obdržíte potvrzení o přijetí objednávky a výzvu k vyzvednutí, můžete v uvedené provozní době přijít k výdejnímu okénku. Objednané knihy je nutné vyzvednout nejdéle do 14 dnů od potvrzení o čekající objednávce. Objednávky k výdejnímu okénku jsou zdarma. Pro vyzvednutí objednávky potřebujete čtenářský průkaz. Naše provozy je dovoleno navštěvovat jen s nasazeným respirátorem FFP2 nebo nanorouškou.

Posílám přehled našich provozů (knihoven) s kontakty: https://knihovna.plzen.eu/knihovny-a-kulturni-zarizeni/knihovny/

 

 

 

Použité zdroje

Knihovna města Plzně - Tritius

Obor

Knihovnictví, informatika, všeobecné, referenční literatura

Okres

Plzeň-město

Knihovna

Knihovna města Plzně, p. o.

Datum zadání dotazu

22.03.2021 13:32

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu