Noviny Radikální listy

Text dotazu

Prosím je někde odkaz na digitalizované noviny Radikální listy z let 1899-1900 ohledně procesu s Leopoldem Hilsnerem? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

periodikum Radikální listy nebylo prozatím zdigitalizováno. V knihovnách je dostupné pouze ve verzi tištěného dokumentu anebo mikrodokumentu.

Podle záznamů v Souborném katalogu ČR ho vlastní hned několik knihoven v ČR, kde si jej můžete jakožto registrovaná čtenářka zapůjčit k prozkoumání: https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=002076250&local_base=SKC
Případně je možné zažádat o kopie konkrétních článků z periodika prostřednictvím meziknihovní výpůjční služby: https://text.nkp.cz/sluzby/ms.

V Národní knihovně ČR je periodikum dostupné pouze na mikrofilmu, který je možné zapůjčit k prostudování do vybraných studoven. Záznam v bázi viz https://aleph.nkp.cz/F/?func=direct&doc_number=001708054&local_base=NKC  

Obor

Historie a pomocné historické vědy. Biografické studie

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

06.11.2023 08:00

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Kolik je 10 + 4?

Hledání v archivu