noviny Mostecka z dubna r.1980

Text dotazu

Dobrý den,
sháním noviny Mostecka konkrétně z dubna 7.8.9. dubna 1980, nevzpomínám si, jak se regionální okresní noviny tehdy jmenovaly.

Odpověď

Dobrý den,

v našem fondu lze dle Vašeho dotazu prezenčně studovat pouze týdeník Průboj.

Budete mít ale na mysli možná periodikum (deník) "Rozvoj: noviny Mostecka", který vycházel v letech 1960 - 1991.Hledaná čísla z roku 1980 bohužel v našem fondu nemáme. Titul je ale prezenčně k dispozici v Severočeské vědecké knihovně Ústí n. L.