Noviny / časopis Svoboda (Brno)

Text dotazu

Vážení kolegové, ve dvou bibliografiích jsem objevil tyto dva záznamy (od stejného původce), které bychom rádi získali jako plný text. Nedokázal jsem je blíže identifikovat, proto prosím o pomoc
J. V. Žd.: Rok 1848 ve Slavkově. Z rukopisných zápisků K. Ř. Svoboda (Brno), 19.6.1926, č. 145, s. 57, příloha "Neděle, zábavněpoučná příloha Svobody) - uvedeno v: Bibliografie okresu Vyškov, 1980
J. V. Žd.: Městský soud trestní ve Slavkově, Svoboda (Brno) 1922, č. 106 - uvedeno v: Hrdelní soudnictví českých zemí, 1995

Odpověď

Dobrý den,

Vámi hledané texty jsou k dispozici v digitální knihovně VKOL. Citace jsme upravili dle přesného umístění a plné texty přikládáme:

Městský soud trestní ve Slavkově. Z rukopisných zápisků K. Ř. vyjímá J. V. Žd. Svoboda. Republikánský deník pro Moravu, Slezsko a Slovensko. V Brně: 1922, roč. IV, č. 106 (7. 5. 1922), s. 1-2.

Rok 1848 ve Slavkově. Z rukopisných zápisků K. Ř. Svoboda. Neděle, zábavně-poučná příloha "Svobody". V Brně: 1926, roč. VIII, č. 145 (19. 6. 1926), s. 5-7.

Použité zdroje

Městský soud trestní ve Slavkově. Z rukopisných zápisků K. Ř. vyjímá J. V. Žd. Svoboda. Republikánský deník pro Moravu, Slezsko a Slovensko. V Brně: 1922, roč. IV, č. 106 (7. 5. 1922), s. 1-2.

Rok 1848 ve Slavkově. Z rukopisných zápisků K. Ř. Svoboda. Neděle, zábavně-poučná příloha "Svobody". V Brně: 1926, roč. VIII, č. 145 (19. 6. 1926), s. 5-7.

Přílohy