nové trendy v komerčních komunikacích

Text dotazu

Dobrý den, prosím Vás o seznam knih, článků či odkazů, na kterých je možno nejlépe čerpat informace na téma Komerční komunikace, nové trendy, on-line komunikace, pro účely bakalářské práce. Děkuji!

Odpověď

Dobrý den, záznamy o knihách Vám doporučujeme vyhledávat v bázi NKC Národní knihovny, http://www.nkp.cz, záložka Katalogy a databáze zadáním klíčových slov (komunikace, obchod, komerce, podnikání,apod.).
Příklady knih vyhledané zadáním klíčových slov "komunikace" a "obchod" do báze NKC uvádíme v příloze. Součástí záznamu o knize jsou i další klíčová slova, (předmětová hesla - např. komunikační dovednosti, interpersonální komunikace) jejichž prokliknutím se Vám zobrazí záznamy o dalších knihách s hledanou tematikou.

Stejným způsobem, tj. zadáním klíčových slov v bázi ANL naleznete záznamy o článcích, např. zadáním slov "internetová komunikace" se zobrazí 75 záznamů.
Kromě dvou výše uvedených bází Vám doporučujeme vyhledávat v souborném katalogu ČR - bázi SCK, případně v katalogu knihovny na Vaši VŠ.

Internetové odkazy doporučujeme vyhledávat zadáním klíčových slov do internetového vyhledavače Google nebo Scholar.Google.com.

Obor

Ekonomické vědy, obchod

Okres

--

Knihovna

Národní knihovna ČR

Datum zadání dotazu

29.04.2009 13:54

Přidat komentář

Pokud chcete přidat komentář, zadejte jej do formuláře níže. Nejsou povoleny žádné formátovací značky. Adresy na web nebo emailové adresy budou automaticky transformovány na aktivní odkazy. Komentáře jsou moderovány.

Zapište číslici "pět".

Hledání v archivu