Nová literatura pro stredni skoly 2,

Text dotazu

Chtela jsem si pujcit knihu Nová literatura pro stredni skoly 2, jejiž 1. dil napsala Lucie Peštuková, ale nevidim ji mezi vasimi nabidkami. Pritom ke knize mate metodickou prirucku. Rada bych se u vas dnes stavila. Mate tuto knihu?
Pokud ne, muzete ji objednat. Uz jsem ucila podle prvniho dilu a chci v ni pokracovat. Diky za vasi odpoved.. ML

Odpověď

Dobrý den,

je mi líto, ale požadovanou publikaci knihu "BOROVIČKA, Lukáš et al. Nová literatura 2 pro střední školy . učebnice. Vydání první. Brno: Didaktis, [2019], ISBN 978-80-7358-311-8" - zatím v našem fondu nemáme. Byl dán požadavek do oddělení Akvizice na její nákup.

Knihovna je bohužel dle aktuálního usnesení vlády (5. stupeň PES) pro veřejnost do odvolání UZAVŘENA (pravděpodobně  do 17.1.2021). V době uzavření knihovny není umožněno online objednávání. O dalších změnách naše uživatele budeme průběžně informovat emailem.